פמילי אופיס הוא מונח שמתייחס למסגרת או לתכנית שמתבצעת על ידי משפחה או יחיד בתחום ניהול הכספים והמשאבים הכלכליים שלו. המטרה העיקרית של פמילי אופיס היא ליצור תכנית ומנהיגות כלכלית יעילה למשפחה ולסדר את נושאי הכספים האישיים והנכסים הפרטיים של החיים היומיומיים של המשפחה.

פמילי אופיס כלכלי כולל מגוון פעולות וכלים, כמו:

תכנון תקציב משפחתי וניהול הוצאות והכנסות.
ניהול מערך בנקאי ופיננסי אישי.
תכנון וניהול חיסכונות והשקעות ארוכות טווח.
ניהול חובות ותשלומים.
תכנון תכניות פנסיה וביטוחים.

בעזרת פמילי אופיס , ניתן ליצור יכולת לתכנון ולנהל את האספקטים הכלכליים האישיים בצורה יעילה ומונעת בעיות כלכליות במשפחה. זה מאפשר למשפחה להתמודד עם תקופות קשות, להשגת מטרות אורך טווח ולהבטיח בטחון כלכלי עתידי.

תחשבו על זה רגע האם יצא לכם לראות פעם, או לחוות בחייכם האישיים, איך למרות ששתי משפחות הן בעלות אותה רמת הכנסה, אך נמצאות במציאות כלכלית שונה לחלוטין?!
במשפחה אחת אנו רואים השקעות וצבירה של נכסים, ואילו במשפחה השנייה אנו רואים דשדוש במקום ואי וודאות לגבי העתיד.
מה הסיבה לכך? האם לאחת האיר המזל ולשנייה לא?

פמילי אופיס

בתור סוכנת ביטוח ומתכננת פיננסית ופנסיונית אני פוגשת את המצבים הללו, ומתוך התבוננות במצבן הכלכלי של משפחות אני יכולה לראות את ההבדלים בין משפחות שניהלו את כלכלת המשפחה בתבונה, ומשפחות שפשוט נתנו לדברים לנהל את עצמם. וההבדל בין שני המצבים בולט וברור.

פמילי אופיס  – ניהול כלכלת המשפחה

לפעמים יש לנו נטייה לחשוב כי ניהול פיננסי הוא תחום הפונה אך ורק אל בעלי ההון, אל האנשים האמידים והעשירונים העליונים. אך בפועל, אלו הן דווקא המשפחות הצעירות והממוצעות – כלומר אתם הקורסים תחת הנטל הכלכלי, העבודה וגידול הילדים. דווקא אתם צריכים ייעוץ וניהול פיננסי אשר יסייע לכם לתכנן את כלכלת המשפחה בתבונה, ולמנף את המשאבים העומדים לרשותכם.

ביטוחים, משכנתאות, תכניות פנסיה, אלו הם דברים שניתן למצוא אותם בכל משפחה בישראל. אך האם כל משפחה תכננה אותם בצורה האופטימלית?

האם באמת חשבתם בצורה אסטרטגית מהי הדרך הטובה ביותר לעבוד עם הכלים הללו על מנת למקסם את הרווח שלכם? ככל הנראה לא.

ניהול ותכנון פיננסי בימינו הוא דבר מורכב. לא לכולם יש את הכלים על מנת להבין את כל המושגים בתחום, ואת כל המכשירים הפיננסיים והאפשרויות. מסיבה זו משפחות רבות פונות אל יועצים פיננסיים על מנת לקבל סיוע בניהול כלכלת המשפחה.

זהו אינו ייעוץ נקודתי בתחום הפנסיה או המשכנתה, זהו ניהול אסטרטגי חכם המסתכל על התמונה המלאה ומסייע למשפחה בהתנהלותה הכלכלית.

פמילי אופיס למשפחה

פמילי אופיס – למען המשפחה שלכם

בעזרת פמילי אופיס תוכלו להפוך ממשפחה אשר דורכת במקום, למשפחה המנצלת בצורה חכמה את המשאבים העומדים לרשותה. משפחה הבונה לעצמה רשת ביטחון של איתנות פיננסית וכיסוי ביטוחי, גם אל מול השינויים של החיים ואי הוודאות של העתיד. משפחה הצוברת נכסים ומטפחת גם את הדורות הבאים.

אני מעיין מלה אהרון, סוכנת ביטוח, מתכננת פנסיונית והבעלים של ’חיבור סוכנות לביטוח‘. אני מביאה איתי את הידע והכלים על מנת לסייע למשפחה לתכנן היטב את כל הצרכים הכלכליים שלה, תוך כדי דגש על כיסוי ביטוחי, כיסוי פנסיוני והשקעות. באמצעות שירותי פמילי אופיס אני מסייעת למשפחות להתנהל בצורה חכמה יותר אל מול המציאות הכלכלית.

אנחנו יכולים להתחיל מסלול משותף, אשר בעוד שנים במבט לאחור יסמן את נקודת המפנה בחיים הכלכליים שלכם. היום שבו התחלתם להתנהל בצורה נכונה ואפקטיבית.

אני מזמינה אתכם לפנות אליי ולראות כיצד ניתן לתת להווה לעבוד למען העתיד שלכם.

Picture of מעיין מלה אהרון - סוכנת ביטוח

מעיין מלה אהרון - סוכנת ביטוח

נעים מאוד, אני מעיין מלה אהרון סוכנת ביטוח מתכננת פנסיונית, ויועצת פרישה.
אני בעלת רשיון סוכנת ביטוח פנסיוני ואלמנטרי מטעם אגף שוק ההון משרד האוצר.
בעלים של חיבור סוכנות לביטוח עם ניסיון של מעל 14 שנים בתחום, עבדתי שנים בחברות הביטוח הגדולות בישראל.
אני מלווה מעל 1000 משפחות עם שירותי חיסכון פנסיה ופיננסים, ודואגת להגן עליהם בעזרת כיסויים מותאמים אישית.
המטרה שלי שהלקוחות שלי יקבלו מענה אישי ושירות מצויין וידעו שאני כאן בשבילם על מנת לדאוג להם.

אהבתם ? מוזמנים לשתף את החברים

פייסבוק
לינקדין
וואטסאפ

לשיחה עם סוכנת ביטוח
השאירו פרטים

לכתבות מהבלוג שלנו

קטגוריות נוספות :

השאירו פרטים כאן למטה

וקבלו מאיתנו את כל העידכונים החדשים בתחומי הביטוח החיסכון והפיננסים

לעוד כתבות מהבלוג שלנו