לשיחה עם סוכנת ביטוח
השאירו פרטים

סוכנות ביטוח שמעניקה מעטפת שירות מקצועיים בתחומי הביטוח הפנסיה והפיננסים ללקוחות פרטיים עסקיים וחברות – ליווי מלא של משפחות ועסקים – פמילי אופיס

ידעתם את זה ?

החסכון הפנסיוני (הפנסיה ) עבור רוב האנשים בעולם המערבי הוא סכום הכסף הגדול ביותר שהם חוסכים לאורך חייהם?

חיסכון פנסיוני הוא חיסכון המורכב מכמה כלים אשר נועדו כדי להבטיח לאדם העובד הגנה כלכלית השומרת עליו בפני שלושה מצבים קשים אשר פוגעים בו, בבריאותו וביכולתו לעסוק להתפרנס מעבודתו בכבוד:

נכות – פוגעת בצורה חמורה בכושר העבודה של האדם עד כדי אובדן כושר העבודה.
זקנה – הזקנה מביאה להוצאתו של האדם ממעגל העבודה בעקבות גילו המבוגר.
מוות – משאיר את משפחתו של הנפטר ללא מפרנס ראשי או משני בבית.

אצלנו בחיבור סוכנות לביטוח ניתן לרכוש ביטוח פנסיוני באמצעות 2 מוצרים שביניהם:

א. קרן פנסיה
ב. ביטוח מנהלים

מהי קרן פנסיה?

קרן הפנסיה כוללת מספר מסלולים של חיסכון פנסיוני הכולל ביטוח למקרה של מוות וביטוח למקרה של אובדן כושר עבודה. קרן הפנסיה פועלת לפי הכללים הכתובים בתקנון של אותה קרן, כללים אשר עשויים להשתנות. כל עמית (כך נקרא מי שחוסך בקרן הפנסיה) הוא בעל חיסכון נפרד ומשלם בעצמו על ניהול החיסכון שלו ועל הביטוח. החוסכים בקרן הפנסיה הם ערבים אחד לשני, ועל ידי כך הם מבטיחים שתמיד יהיה מספיק כסף אשר ישמש לתשלום הקצבאות לאותם החוסכים בקרן הפנסיה. אך אם קרה מקרה והתשלום של החוסכים בביטוח לא מספיק לתשלום הקצבאות, הקרן תגבה סכום נוסף מכולם, אך אם לא השתמשו בכל הכסף של הביטוח, הקרן תחלק תוספות לקצבאות לכל העמיתים ולפי החוק.

מהו ביטוח מנהלים?

ביטוח מנהלים הוא סוג של חיסכון פנסיוני הכולל בתוכו ביטוח למקרה מוות וביטוח לאובדן כושר עבודה. ביטוח מנהלים הנו חוזה אישי בין בעל החיסכון לבין חברת הביטוח. ביטוח מנהלים הוא גמיש ולכן ישנן אפשרויות רבות יותר להתאמת החיסכון והביטוח בהתאם לצרכיו של בעל החיסכון.
לחיסכון פנסיוני, השאירו פרטים
טיפים קצרים לחיסכון גדול!
לפני גיל הפרישה שלכם, אל תנצלו את החיסכון הפנסיוני שלכם וכספי הפיצויים! זה עלול לפגוע בחיסכון של הפנסיה שלכם בצורה קיצונית עד ל45% מסכום החיסכון.
השוו בין התנאים של חברות הביטוח השונות, הרבה פעמים חברות שונות של ביטוח יספקו לכם תנאים שונים בהתאם להפקדתכם החודשית.
תמיד תעדכנו את מסלול ההשקעה שלכם פעם אחת בכל תקופה. אתם מוזמנים ליצור קשר עם המומחים של חיבור ונשמח להביא לכם מידע על מסלולים שונים ולהתאים לכם את המסלול שאתם צריכים.
כשאתם רוצים לפתוח חיסכון פנסיוני, היעזרו אך ורק במומחה. אתם יכולים להשאיר את הפרטים שלכם באתר או להתקשר אלינו, אנחנו כבר נסדר לכם שיחה עם מומחה לעניינים פנסיוניים.
הקפידו לקרוא את הדוחות הפנסיוניים שלכם. שימו לב שלא קרתה טעות כלשהי בדוחות, ובמידה ונראה לכם כי הבחנתם בטעות מסוימת או במשהו שנראה לכם חריג בצורה מסוימת, אתם מוזמנים להתקשר אלינו לחיבור ונסייע לכם.
פנסיה / ביטוח מנהלים ללקוחות עצמאים
כדאי לכם להתחיל לחסוך לגיל הפרישה שלכם כמה שיותר מוקדם!
אם עוד לא התחלתם לחסוך, פנו אלינו ונדאג לכם לכל צרכיכם.
שימו לב שבשנת 2017 נכנס לתוקפו חוק פנסיה חובה לעצמאים, חוק המחייב כל עצמאי להפריש כסף לפנסיה שלו. החוק מחייב הפרשה מינימלית לחיסכון כל חודש ותמיד ישנה אפשרות להגדיל את הסכום אותו מפרישים. חלק מהכספים אותם צברתם יכולים אף לסייע לכם ולשמש אתכם גם בתקופה שאינכם עובדים בעבודה מסוימת, כדמי אבטלה.

ככל שתתחילו לחסוך מוקדם יותר לקראת גיל הפרישה, כך גם תצברו יותר כסף.
צרו עמנו קשר עוד היום, ונשמח להציג בפניכם את החסכון הפנסיוני הנכון ביותר עבורכם. הן מבחינת רוחב הכיסוי, ובהתאמה לתקציב הביטוחי שלכם.
חייגו אלינו לשיחת ייעוץ חינם וללא התחייבות, ונשמח להתחיל בשיתוף הפעולה.

לשיחה עם סוכנת ביטוח
השאירו פרטים