לשיחה עם סוכנת ביטוח
השאירו פרטים

סוכנות ביטוח שמעניקה מעטפת שירות מקצועיים בתחומי הביטוח הפנסיה והפיננסים ללקוחות פרטיים עסקיים וחברות – ליווי מלא של משפחות ועסקים – פמילי אופיס

ניהול תיק השקעות

מה היה קורה אם הייתם שמים את הכסף בתיק השקעות לפני 20 שנה ?

כאשר אתם יוצרים תיק השקעות, אתם בעצם יוצרים אותו מתוך מטרה מסוימת. יש לכם כסף בצד, ואתם לא בטוחים כיצד לנהוג בו, ומהי הדרך המתאימה ביותר שתניב עבורכם את המיטב ממנו. הפער בין לחסוך ולהשקיע את הכסף הוא גדול, ואחת האפשרויות שיש לכם כבעלי הון חופשי, הוא להשקיע את הכסף בתיק השקעות המנוהל על ידי בית השקעות. בשנים האחרונות אנו חווים תקופות ארוכות של ריבית נמוכה, ואפשרויות החיסכון כגון פקדונות ותוכניות חיסכון למיניהן, לא מספקים את התשואה המתאימה, ותיק השקעות הוא הפתרון הטוב ביותר להפיק את המירב מהכספנו.

לא סתם תיק השקעות, אלא תיק השקעות מנוהל.

כל בית השקעות מציע שירותי ניהול במניפה רחבה של מסלולים וכלים פיננסיים על מנת להתאים אותם במיוחד אליכם, המשקיעים. כל מסלול נתפר בהתאם לאופי המשקיעים, סכום הכסף שמופקד להשקעה והתקופה בה הם מעוניינים להפקיד אותו, עד לתשואה. תיק השקעות שמנוהל היטב, ומושקע היטב במקומות הנכונים, שיניב לכם תשואה כלשהי בעתיד יתגמל את השקעתכם בהתאם.
תיק השקעות מנוהל הוא בעצם חשבון השקעות הרשום של שמכם ומנוהל בסניף הבנק בו נמצא חשבון העו"ש שלכם, או בחשבון של חבר בורסה של בית ההשקעות.

מסלולי ההשקעה האפשריים

  • מסלולי השקעה משתנים ונקבעים לפי רמת הסיכון של המשקיע. ככל שרמת הסיכון גבוהה יותר, כך יהיה סיכוי לתשואה גבוהה יותר.
  • תיק השקעות משולב כלים פיננסיים, מניות, אג"ח
  • תיק השקעות חו"ל
  • מסלול אגרות חוב ללא מניות
  • ועוד


תיק השקעות מנוהל על ידינו, בחיבור – סוכנות לביטוח, יבוא לידי ביטוי בתשואה גבוהה ביותר.
אנו מנהלים את תיקי ההשקעות שלנו בצורה מקצועית וקפדנית ביותר, ונעזרים תמיד במחלקת המחקר והאופטימזציה שלנו, לצד השימוש בידע ובניסיון הרב שלנו בתחום.

אנו בחיבור סוכנות לביטוח מפקידים את מירב הזמן שלנו בלימוד אודות ניהול תיק השקעות, לימוד השוק לעומק על מנת לקבל את ההחלטות הנכונות עבורכם, ועבור התשואה השנתית שלכם.

אנו בחיבור מכירים את עולם ניהול תיקי ההשקעות מכל זוויותיו ויודעים כיצד להביא תשואה מירבית עבור לקוחותנו. כאשר אנו מנהלים את תיקי ההשקעות של לקוחותנו, אנו מבטיחים כי תיקי ההשקעות ינוהלו בקפידה רבה, תוך כדי התייחסות מעמיקה לצרכי הלקוח ומיקוד במטרה שלשמה הוקמה ההשקעה ובהתאם למאפיינים הייחודיים של אותה ההשקעה. אנו שמים דגש על צמצום הסכנות האפשריות העלולות להיגרם בעקבות ההשקעה שלכם. אנו דואגים להתמקד ביעילותה של ההשקעה, שתאפשר נזילות מרבית של הכספים ושתהיה אפקטיבית ככל האפשר.

צרו עמנו קשר עוד היום, ונשמח להציג בפניכם את אפשרויות ניהול תיק ההשקעות שלנו. את יכולות התשואה, וגבולות הסיכון. חייגו אלינו לשיחת ייעוץ חינם וללא התחייבות, ונשמח להתחיל בשיתוף הפעולה.

לשיחה עם סוכנת ביטוח
השאירו פרטים