לשיחה עם סוכנת ביטוח
השאירו פרטים

סוכנות ביטוח שמעניקה מעטפת שירות מקצועיים בתחומי הביטוח הפנסיה והפיננסים ללקוחות פרטיים עסקיים וחברות – ליווי מלא של משפחות ועסקים – פמילי אופיס

משכנתא! איזה כיף.

אישרו לכם משכנתא, ואתם שמחים ומאושרים בדרך לבית הבא שלכם

מזל טוב ובשעה טובה. כאשר אתם לוקחים משכנתא מהבנק על מנת לרכוש בית, אתם בעצם מעמידים את הבית שלכם במצב של משכון, שכן, במידה ולא תצליחו להחזיק את אותה ההלוואה שלקחתם מהבנק בהתאם לתנאים שנקבעו מראש, הבנק רשאי לפרוע את החוב, וזה אומר שהבית שרכשתם באמצעות המשכנתא יאבד עד שתחזירו את החוב שהתחייבתם להחזיר.
לכן כאחד מהתנאים לקבלת משכנתא, הבנק ידרוש ממכם לבטח את הבית שלכם על כל נזק או צרה שעלולה לקרות ובנוסף לרכוש ביטוח חיים עבורך בהתאם לגובה המשכנתא שלקחת. במידה וקרה הנורא מכל, חברת הביטוח תדאג לשלם את יתרת ההלוואה לבנק. כך היא תפטור את הלווה הנותר מהמשך תשלומי המשכנתא לבנק ותקטין את הנטל הכלכלי שבא על אותה המשפחה שאיבדה את יקירה.
מה זה ביטוח משכנתא ולמה זה חשוב?
פוליסת ביטוח משכנתא היא פוליסת חובה שהבנק מחייב שלוקחי המשכנתא יבוטחו בה, אלא אם הבנק החליט אחרת. פוליסה זו באה להגן על הבנק מאי יכולת החזרת ההלוואה על ידי הלווה עקב פטירתו.
כל פוליסה נבנית בהתאם לתכנית המשכנתא שנלקחה מהבנק. בין הפרמטרים המשתכללים בפוליסה הם:
סכום ההלוואה שנלקחה
תקופת ההחזר
ובכך הפוליסה מבטיחה כי הבנק במקרה הצורך – יקבל את יתרת ההלוואה שנותרה לתשלום. כך מגן ביטוח המשכנתא על בני המשפחה מפני עול ההחזרים לבנק, העלול להפוך לנטל כלכלי כבד על המשפחה, במיוחד ברגעים הקשים של החיים. בנוסף לכך, ניתן יהיה לכלול בפוליסת ביטוח המשכנתא ביטוח מבנה למשכנתא, המעניק כיסוי במקרים בהם נגרם נזק פיזי לדירה הממושכנת.
ביטוח מבנה למשכנתא – לבתים פרטיים ודירות
ביטוח מבנה מגן מפני נזקים שונים העלולים להיגרם לדירתכם עקב גורמים שונים:
נזקי התפוצצות, נזקים שונים של מים, התנגשות כלי רכב, אסונות טבע (כגון רעידת אדמה, סערה חזקה) ונזקי שריפות ואש.
נזקים שנגרמו לדירה בזדון ונזקים שנוצרו בעקבות פריצה לדירה.
בדירות משותפות, ביטוח המבנה דואג לכיסוי של החלק שלכם באותו רכוש משותף וכן דואג גם לפיצוי בגין הוצאות של שכר דירה למשך תקופה של שיקום הדירה, במקרה וקרה נזק לדירתכם והיא אינה ראויה שיגורו בה.
לביטוח משכנתא, השאירו פרטים
חשוב לדעת!
חלק מסוכנויות וחברות הביטוח נותנות הנחה גדולה ומשתלמת במחירי ביטוח המשכנתא לשנה הראשונה, ואז מעלים את המחירים מבלי שתשימו לב. אנו כאן על מנת לתת לכם מענה לטווח הארוך, לדבר איתכם בגובה העיניים, ולספק לכם מענה אמין, ושירות איכותי לאורך כל הדרך, גם בביטוח המשכנתא.
צרו עמנו קשר עוד היום, ונשמח להציג בפניכם את מעטפת הביטוח המתאימה ביותר עבור המשכנתא שלכם, וודאי עבור דירת החלומות שחסכתם עבורה כל חייכם. הן מבחינת רוחב הכיסוי, ובהתאמה לתקציב הביטוחי שלכם.
חייגו אלינו לשיחת ייעוץ חינם וללא התחייבות, ונשמח להתחיל בשיתוף הפעולה.
חשוב לזכור!
חוסר בביטוח מבנה יכול להשאיר את בעל הדירה ללא קורת גג מעל לראשו, במידה ואין לו את התקציב הנדרש על מנת לשקם את הדירה שלו במקרה והיא ניזוקה.

לשיחה עם סוכנת ביטוח
השאירו פרטים