ביטוח נסיעות פספורטכארד אל תבואו יהיה כיף

אל תבואו יהיה כיף
באמצעות סוכנת ביטוח - מעיין מלה אהרון

ביטוח נסיעות PassportCard

אל תבואו יהיה כיף גם בסיני, בטיולים בחוויות מיוחדות, מרגשות, ובלתי נשכחות...פספורטכארד תמיד אתכם בכל מקום בעולם ובכל זמן

לא מסתדרים לבד, ורוצים שנחזור אליכם ? השאירו פרטים כאן

למה PassportCard ?

ביטוח הנסיעות הראשון בעולם, שמשלם על המקום! 
PassportCard הוקמה בשנת 2011 והציגה פתרון חדשני ומהפכני בתחום ביטוחי הנסיעות לחו”ל:

  • תשלום בזמן אמת באמצעות כרטיס חיוב נטען בקרות אירוע ביטוחי בחו”ל, כולל תשלום לרופאים, עבור תרופות או משיכת מזומן מכספומט, במקרה של עיכוב כבודה.
  • הטענת הכרטיס מבוצעת בקלות ובמהירות בכמה לחיצות באפליקצייתPassportCard Pocket , או ביצירת קשר עם מוקד שירות הלקוחות במגוון ערוצים: ווטסאפ, פייסבוק, ובאמצעות הטלפון.
  • מה זה אומר מבחינתכם כמבוטחים? השימוש בכרטיס מאפשר לכם שלא להוציא כסף מהכיס עבור שירותים רפואיים, להגיש קבלות בתביעה מול חברת הביטוח או לשלם השתתפות עצמית. הכל קל ומתבצע במקום!
  • בנוסף מוקד השירות שלנו זמין 24/7 לשירותכם, בכל ימות השנה, כדי שנוכל ללוות אתכם בזמן השהייה בחו”ל ולסייע לכם בקבלת השירות הרפואי.

העולם שלנו מציע שלל אטרקציות תירותיות
חשוב שבכל מקום בעולם ניהיה בטוחים ומבטוחים בצורה הטובה ביותר

שאלות שתמיד שואלים אותנו

אנחנו נוטים לחשוב שבגלל הקרבה לארץ, אין צורך לרכוש ביטוח נסיעות לסיני, כשלמעשה זה אחד מהדברים הכי חשובים לדאוג להם לפני שאתם מגיעים לחצי האי.
למרות שסיני נחשב ליעד קליל אותו לרוב חוצים דרך מעבר הגבול היבשתי, נסיעה לסיני היא נסיעה לחו”ל לכל דבר ועניין. מרגע שחציתם את הגבול – ביטוח הבריאות הישראלי לא תקף יותר ולא תוכלו להיעזר בו. 

לכן,רכישת ביטוח נסיעות לסיני היא קריטית בדיוק כמו רכישת ביטוח לכל מדינה אחרת, ויכול לסייע לכם במקרה של תאונה, מחלה או פציעה. 

סיני היא חלק ממצרים, מדינת עולם שלישי עם שירותי רפואה מוגבלים למדי. לכן, כשאתם רוכשים ביטוח נסיעות, ודאו שאתם מכוסים בכל מצב: מחלות, תאונות, איתור וחילוץ וכן הטסה חזרה לארץ במקרה הצורך.

סיני היא גם מקום מעולה לספורט אתגרי: צלילה, גלישת רוח, טיפוס הרים ועוד. כדאי שפוליסת הביטוח שלכם תכסה את הפעילויות האלו (גם אם אתם מתכוונים רק לנפוש – תשאירו את כל האופציות פתוחות). שימו לב: כשרוכשים את הפוליסה, יש להגדיר את מצרים כמדינת היעד.
בנוסף, תבדקו האם ביטוח הנסיעות שלכם כולל את התוספות הבאות: 

  • ביטוח איתור וחילוץ- שירותי הרפואה בסיני הם לא בסטנדרט גבוה, ולכן כדאי לרכוש הרחבה של איתור וחילוץ למקרה בו האירוע הרפואי מחייב זאת.
  • ביטוח לספורט אתגרי- ספורט אתגרי ימי בסיני הוא פופולארי ומומלץ, בעיקר אם אתם חובבי צלילה. עם זאת, כמו בכל ספורט ימי שאתם עושים ברחבי העולם חשוב שגם בסיני יהיה כיסוי שיבטח אתכם על כל מקרה שלא יבוא. זיכרו שגם טיול ג’יפים או טיול בהרים של סיני נחשבים לספורט אתגרי, ולכן אנחנו ממליצים לכם להוסיף   כיסוי לספורט אתגרי שיכסה אותכם בכל פעילות. 
  • ביטוח כבודה וציוד אלקטרוני בסיני- על אף שברוב המקרים עוברים את הגבול לסיני דרך הגבול היבשתי ולא בטיסה, אנחנו עדין מציעים לכם לדאוג לביטוח כבודה במקרה של אובדן או גניבת כבודה, ובנוסף ביטוח לציוד אלקטרוני מפני גניבה- כמו טלפון נייד/ מחשב נייד/ מצלמה. גם בסיני, כמו בכל מקום בעולם עלולות להיות גניבות של ציוד עיקר ערך.

פוליסת ביטוח מודולארית המציעה פתרונות ביטוח מגוונים וסל הרחבות לבחירה:

• כיסוי מלא להוצאות רפואיות במקרה חירום בחו”ל – גם כתוצאה מהידבקות בקורונה (למעט מקרים מיוחדים שיתעדכנו בתהליך החיתום).

• כיסוי להוצאות הארכת שהיה במדינת היעד עקב סירוב העלאה לטיסה מחשש להידבקות בקורונה – תשלום באמצעות כרטיס ה- PassportCard.

• כיסוי לביטול נסיעה עקב אבחנה חיובית לנגיף הקורונה / אשפוז.

• שירות ייעוץ רפואי מרחוק (Telemedicine) מבלי לעזוב את חדר המלון (באירופה, אנגליה, רוסיה, תאילנד).

• אין צורך להוציא כסף מהכיס! כרטיס ה- PassportCard ישלם!

• פטור מלא מהשתתפות עצמית בעת תשלום הוצאות רפואיות בחו”ל באמצעות כרטיס ה- PassportCard.

כרטיס PassportCard תקף בכל המרפאות ובתי המרקחת בעולם, המכבדים MasterCard ו Visa.

פשוט.
רוכשים פוליסת ביטוח
הכרטיס יחכה לכם בעמדות שלנו בנתב”ג :
לבאים לטרמינל 3 – שרוול D

לבאים לטרמינל 1, ליד שער 37.

התקשרו אלינו. נטען את הכרטיס שלכם בסכום המתאים, כדי שתוכלו לשלם לרופא, בלי להוציא כסף מהכיס.

התקשרו אלינו, ואנחנו נבדוק את הזכאות שלכם לכיסוי, על פי הפוליסה.


מוקד שירות הלקוחות לשוהים בחו”ל פועל 24 שעות ביממה
ומספק פתרון מיידי לכל בעיה – כולל מצוקה רפואית, עיכוב בהגעת מזוודות, גניבה ומקרי חירום.

ללקוחות השוהים בישראל, מוקד השירות נותן מענה בימים א-ה בשעות 08:00-18:00 ובימי ו’ וערבי חג 08:00-13:00 (בחגי ישראל המוקד אינו פעיל)

כן. אנחנו מציעים הרחבה כיסויית מיוחדת לעוסקים בספורט אתגרי ביבשה, בים ובגובה וכן לעוסקים בספורט חורף.

המטיילים עם רכבי שטח – אנו ממליצים לרכוש כיסוי ספורט אתגרי – הכולל גם נסיעת שטח ברכב 4X4 .
ההרחבה צריכה להיות לכל נוסע (גם אם לא נוהג בפועל )
ההרחבה מיועדת לעוסקים בענפי הספורט האלה כתחביב בלבד. אם אתם ספורטאים מקצועיים, אתם מוזמנים לפנות אלינו, כדי לקבל מידע על פתרונות מיוחדים עבורכם.

לא מסתדרים לבד, ורוצים שנחזור אליכם ? השאירו פרטים כאן

הביטוח באמצעות פספורטכארד ישראל סוכנות לביטוח כללי (2014) בע"מ, החברה המבטחת: דיויד שילד חברה לביטוח בע"מ, בכפוף לתנאי הפוליסה, חריגיה וסייגיה, תנאי ההצטרפות וחיתום רפואי, בכפוף למגבלות השימוש בכרטיס. שירותי הטלמדיסין זמינים במקומות שונים בעולם, ובאמצעות ספקים חיצוניים בהסכם, פספורטכארד איננה צד לייעוץ הרפואי ואיננה אחראית לזמינות או לטיב השירות
סוכנת הביטוח היא מעיין מלה אהרון – חיבור סוכנות לביטוח